با پارتاک بیشتر آشنا شوید

شرکت پویش سازان هوشمند پارتاک از سال 1380 با نام برق رسانان جوان به مدیریت مهندس عباس فریدی زاده در زمینه اجرای تاسیسات الکتریکی و طراحی و ساخت تابلو های PLC  قدم به عرصه رقابت گذاشت و در راستای پیشرفت و ارائه خدمات هرچه نوین تر از سال 1389؛ مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های هوشمند سازی برق ساختمان با برند TIS تحت لیسانس کشور آمریکا را نیز به خدمات خود افزود و همچنین در راستای مدیریت کارآمد و نظارتی دقیق تر از سال 1395 اقدام به مشارکت نمود.

از جمله خدمات  ما می توان به نظارت دقیق و متمرکز، تامین به موقع تجهیزات، نصب و راه اندازی و ارائه خدمات پس از فروش در چهارچوب پروژه های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، هتل، باغ و ویلا، پارکینگ، بیمارستان و غیره اشاره نمود.

ما توانسته ایم با همکاری با شرکت هایی همچون معماران محیط، مسکن زاینده رود، نصر اصفهان، کلبه ساز و دانشگاه صنعتی اصفهان و همچنین آقایان دکتر مدنی، مهندس فشارکی، مهندس امین لاری، مهندس نقیه و … رزومه قابل توجهی جمع آوری کنیم.

هدف ما ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات همراه با نظارت و بررسی و مشاوره در پروژه ها می باشد لذا با بهره گیری از پرسنل مجرب، متخصص و آموزش دیده تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم.

از مزایای ارتباط و همکاری با ما، دریافت خدماتی صادقانه و همچنین خیالی آسوده نسبت به انجام تعهدات می باشد و این آشنایی افتخاریست برای ما …