با پارتاک بیشتر آشنا شوید

شرکت مهندسی پویش سازان هوشمند پارتاک با مدیریت مهندس کیوان جعفری درخشان از سال 1387 در زمینه اجرای تاسیسات الکتریکی و صنعتی و از سال 1390 در زمینه مشاوره ، طراحی ، اجرا و تامین تجهیزات شبکه های کامپیوتری و دوربینهای مدار بسته و همچنین از سال 1392 در زمینه مشاوره ، طراحی ، اجرا و فروش تجهیزات هوشمند با ارائه کلیه خدمات مهندسی در زمینه هوشمند سازی برق و مدیریت ساختمان بابرندTISتحت لیسانس کشور آمریکاقدم به عرصه رقابت گذاشت.

از جمله خدمات  ما می توان به نظارت دقیق و متمرکز، تامین به موقع تجهیزات، نصب و راه اندازی و ارائه خدمات پس از فروش در چهارچوب پروژه های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، هتل، باغ و ویلا، پارکینگ، بیمارستان و غیره اشاره نمود.

ما توانسته ایم با همکاری با شرکت هایی همچون معماران محیط، مسکن زاینده رود، نصر اصفهان، کلبه ساز و دانشگاه صنعتی اصفهان و همچنین آقایان دکتر مدنی، مهندس فشارکی، مهندس امین لاری، مهندس نقیه و … رزومه قابل توجهی جمع آوری کنیم.

هدف ما ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات همراه با نظارت و بررسی و مشاوره در پروژه ها می باشد لذا با بهره گیری از پرسنل مجرب، متخصص و آموزش دیده تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم.

از مزایای ارتباط و همکاری با ما، دریافت خدماتی صادقانه و همچنین خیالی آسوده نسبت به انجام تعهدات می باشد و این آشنایی افتخاریست برای ما …