Home
1
روشنایی و نورپردازی
2
دیمر هوشمند
3
سیستم هوشمند امنیتی و حفاظتی
4
سیستم هوشمند امنیتی و حفاظتی
5
سیستم هوشمند اعلام و قطع نشتی گاز
6
سیستم هوشمند اعلام و قطع نشتی گاز
7
آبیاری هوشمند
8
پرده‌های برقی
9
موتورخانه هوشمند

هوشمند سازی ساختمان چیست؟

به طور کلی ساختمان هوشمند ، ساختمانی است که مجهز به یک زیر ساختار ارتباطاتی قوی بوده که میتواند به صورت مستمر نسبت به وضعیتهای محیط عکس العمل نشان داده و خود را با آنها وفق دهد و همچنین به ساکنین ساختمان این اجازه را میدهد که از منابع موجود به صورت موثرتری استفاده نموده و امنیت و آرامش آنها را افزایش دهد . طرح ساختمان هوشمند باعث شده که در مصرف انرژی به مقدار قابل ملاحظه ای صرفه جویی شود و همچنین مدیریت آن بسیار آسان گردد .

سیستمهای کامپیوتری بصورت چشمگیری در این رابطه استفاده میشوند . این سیستمها با نامهای مختلفی شناخته شده اند.

سیستمهایی همچون :

• سیستم مدیریت ساختمان : (Building Management System (BMS سیستم مدیریت هوشمند ساختمان با بکارگیری از آخرین تکنولوژی ها در صدد آن است که شرایطی ایده آل ، همراه با مصرف انرژی کم در ساختمان پدید آورد.

• سیستم اتوماتیک سازی ساختمان : (Building Automatic System (BAS با استفاده از سیستم اتوماتیک سازی ساختمان میتوان از راه دور ساختمان را کنترل کرد.

• سیستم مدیریت انرژی: (Energy Management System (EMS هدف اصلی از سیستم BMS در یک ساختمان ذخیره سازی انرژی و مصرف صحیح و بهینه از امکانات است ، که نتیجه این هدف علاوه بر ذخیره سازی انرژی ، بازگشت سرمایه اولیه که صرف اجرای هوشمند سازی گردیده، است.

ایده‌ها و نظرات طراح یک ساختمان هوشمند نقش مهمی در برطرف نمودن نیازهای ساکنین و یا کارفرما خواهد داشت.

به همین دلیل طراحان ساختمان هوشمند با توجه به نیاز کارفرما و بودجه اقتصادی که آن‌ها در نظر دارند به طراحی و تجهیز ساختمان می‌پردازند.

امکانات قابل ارائه در یک ساختمان هوشمند عبارت‌اند از :

 1. روشنایی و نورپردازی
 2. دیمر هوشمند
 3. سیستم هوشمند امنیتی و حفاظتی
 4. سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش
 5. سیستم هوشمند اعلام و قطع نشتی گاز
 6. سیستم هوشمند صوت و تصویر
 7. آبیاری هوشمند
 8. پرده‌های برقی
 9. موتورخانه هوشمند
 10. پارکینگ هوشمند

ارتباط با ما

  درباره ما

  شرکت مهندسی پویش سازان هوشمند پارتاک با مدیریت مهندس کیوان جعفری از سال 1387 در زمینه اجرای تاسیسات الکتریکی و صنعتی و از سال 1390 در زمینه مشاوره ، طراحی ، اجرا و تامین تجهیزات شبکه های کامپیوتری و دوربینهای مدار بسته و همچنین از سال 1392 در زمینه مشاوره ، طراحی ، اجرا و فروش تجهیزات هوشمند با ارائه کلیه خدمات مهندسی در زمینه هوشمند سازی برق و مدیریت ساختمان بابرندTISتحت لیسانس کشور آمریکاقدم به عرصه رقابت گذاشت.

  از جمله خدمات  ما می توان به نظارت دقیق و متمرکز، تامین به موقع تجهیزات، نصب و راه اندازی و ارائه خدمات پس از فروش در چهارچوب پروژه های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، هتل، باغ و ویلا، پارکینگ، بیمارستان و غیره اشاره نمود.

  ما توانسته ایم با همکاری با شرکت هایی همچون معماران محیط، مسکن زاینده رود، نصر اصفهان، کلبه ساز و دانشگاه صنعتی اصفهان و همچنین آقایان دکتر مدنی، مهندس فشارکی، مهندس امین لاری، مهندس نقیه و … رزومه قابل توجهی جمع آوری کنیم.

  هدف ما ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات همراه با نظارت و بررسی و مشاوره در پروژه ها می باشد لذا با بهره گیری از پرسنل مجرب، متخصص و آموزش دیده تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم.

  از مزایای ارتباط و همکاری با ما، دریافت خدماتی صادقانه و همچنین خیالی آسوده نسبت به انجام تعهدات می باشد و این آشنایی افتخاریست برای ما …